Zaciśnij zęby

Kto by pomyślał, że zwykły ochraniacz na zęby może cię uczynić szybszym, silniejszym i zwinniejszym?

Od idiotycznego plastra na nos dumnie stosowanego przez Robbie Fowlera po maść rozgrzewającą, którą Patrick Vieira smarował klatkę piersiową przed meczem, wielu piłkarzy poszukiwało innowacyjnych sposobów na jeszcze lepsze udrożnienie dróg oddechowych słusznie wychodząc z założenia, że dodatkowa ilość najdoskonalszego środka dopingującego – tlenu – pomoże im grać jeszcze lepiej.

Dzisiaj przedstawiamy wam nowy produkt, ArmourBite Mouthpiece. Jego producenci twierdzą,  że podnosi on ilość tlenu jaką jego użytkownik dostarcza do płuc przy każdym wdechu, dzięki czemu jest doskonałym wspomagaczem w sportach, w których szybkość i kondycja są najważniejsze.

Urządzenie przypominające odrobinę aparat ortodontyczny noszony przez nastolatków z krzywym zgryzem w latach 80’, działa w bardzo sprytny sposób. Dopasowuje się ono do twoich dolnych zębów pozwalając zachować optymalną przestrzeń pomiędzy żuchwowymi i szczękowymi zębami trzonowymi i przeciwdziałając naturalnej skłonności do zaciskania zębów w trakcie rywalizacji.