Drybluj jak Iniesta: wstęp

Prowadzenie piłki zawsze sprawiało ci dużo kłopotów? To się zmieni, dzięki naszym programom treningowym. Bądź niczym Andres Iniesta

Andres Iniesta jest piłkarzem kompletnym. Hiszpan naprawdę potrafi czarować na boisku. Drybluje, podaje, wykańcza akcje i wszystko to robi zupełnie bez wysiłku, niezwykle elegancko i zabójczo dokładnie.

Piłkarz z La Manchy ożywia się prowadząc piłkę u stóp. Jest prawdziwym królem zabawy w boiskowego „ciuciubabkę”, zawsze znajdzie, często zupełnie nieprawdopodobne dla przeciętnego człowieka, wyjście z najtrudniejszej nawet sytuacji. Ile razy widzieliśmy go wychodzącego z piłką z opresji, kiedy otoczony był przez wianuszek obrońców?

Podobnie jak cała reszta piłkarskiego świata, FourFourTwo podziwia umiejętności zawodnika FC Barceolny i pragnie zobaczyć na polskich boiskach naszego własnego Andresa, czy może bardziej Andrzeja Iniestę. Ale żeby tak się stało szkolenie należy zacząć od korzeni piłkarskiego rzemiosła, od chłopców biegających na podwórkach za piłką dla zabawy. Należy zacząć od ciebie!

We współpracy z Alfredem Galustianem, współzałożycielem akademii Coerver Coaching, na podstawie gry barcelońskiej „ósemki” stworzyliśmy zestaw pięciu ćwiczeń, których zadaniem jest pomóc ci naśladować w boiskowych poczynaniach hiszpańskiego króla piłkarskiego rzemiosła.

Przy pomocy jednego kliknięcia, możesz zagłębić się w tajniki ćwiczeń, które pozwolą ci znacząco przeobrazić swoją grę w piłkę. Więc na co jeszcze czekasz?

Zobacz:

Drybluj jak Iniesta - część 1

Drybluj jak Iniesta - część 2

Drybluj jak Iniesta - część 3

Drybluj jak Iniesta - część 4

Drybluj jak Iniesta - część 5

Alfred Galustian Technika

Alfred Galustian

Założyciel Coerver

Więcej artykułów